Alina

1,950.00 ден

Има залиха

Спореди
Категорија:

Дупла постелнина од висококвалитетен, 100% памучен материјал.
Димензии на постелнината:
– јорганска навлака 200х220см
– чаршав 240×260см
– навлака за перница (2 парчиња) 50х70см

Од Instagram

    Instagram has returned invalid data.

Main Menu