⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Astral Radiance Elite Trainer Box

3,990.00 ден

Има залиха

The Pokémon TCG: Sword & Shield—Astral Radiance Elite Trainer Box includes:

 • 8 Pokémon TCG: Sword & Shield—Astral Radiance booster packs
 • 65 card sleeves featuring Darkrai
 • 45 Pokémon TCG Energy cards
 • A player’s guide to the Sword & Shield—Astral Radiance expansion
 • A Pokémon TCG rulebook
 • 6 damage-counter dice
 • 1 competition-legal coin-flip die
 • 2 acrylic condition markers
 • 1 acrylic VSTAR marker
 • A collector’s box to hold everything, with 4 dividers to keep it organized
 • A code card usable in either the Pokémon TCG Online or Pokémon TCG Live
Спореди
SKU: POK15-16 Категорија: -> Како да нарачам?

The Pokémon TCG: Sword & Shield—Astral Radiance Elite Trainer Box includes everything a player needs to outshine the competition in battle! Dazzle your opponent with cool card sleeves featuring the Mythical Pokémon Darkrai, as well as beautifully designed dice and markers. Then assemble a deck with help from the eight Sword & Shield—Astral Radiance booster packs and guidance from the included strategy guide. When it’s all over, pack it all up in the collector’s box so you’re ready to head to your next clash.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu