⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Бебешки чаршав Adomo 1+1 ГРАТИС

998.00 ден599.00 ден (-40%)

  • Достапен во повеќе бои
  • 100% памук
  • Лесно одржување
  • Не предизвикува алергиски реакции

Одберете ја вашата омилена боја и добијте уште една гратис за 599мкд!

Исчисти
Спореди

Чаршав за кревет со ластик, достапен во повеќе бои.
Чаршавот е изработен од 100% памучна, еластична ткаенина. Нежна на допир и отпорна на кубење и чупкање.
Лесно се одржува според вклученото упатство за перење и сушење.
Не се гужва и нема потреба од пеглање на производот.

Adomo чаршавите со ластик се долготрајни и со постојаност на бојата (бојата не предизвикува алергиски реакции).

Боите на фотографијата се компјутерски генерирани и со 95% сличност со бојата на производот. Доколку бојата ви е од особено значење, пишете ни на некој од каналите на социјалните мрежи ФБ или Инстаграм и побарајте дополнителни фотографии. Со завршување на вашето купување на web-страницата на depo.mk сметаме дека се согласувате со наведените информации.

Дополнителни информации

Димензии

60x120cm

Бои

тиркизна, виолетова, светло сина, бордо, розева, петролеј, бела, циклама, црвена, темно сина, сива, светло зелена, крем

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu