Borneo

5,900.00 ден

Има залиха

Сет постелнина од 100% памучен, луксузен сатен.
Изберете квалитет и престиж за својата спална соба.
Ексклузивна серија на постелнини од Тac, направени од 100% памучен, свиленкаст сатен.

Спореди
Категорија:

Состав и димензии на сетот 𝐒𝐚𝐭𝐢𝐧 𝐃𝐞𝐥𝐮𝐱𝐞:
– јорганска навлака: 200х220цм
– чаршав: 240х260цм
– навлаки за перници (две парчиња): 50х70цм
Сетот е спакуван во фина кутија.

Од Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu