Classic x2 Mini

1,090.00 ден

Има залиха

Димензии: 30,5x15cm.

Сетот содржи две даски за сервирање а Black Friday понудата трае до 30.11 !

Спореди
Категории ,

Дополнителни информации

Димензии

44x18cm, 30,5x15cm

Main Menu