Даска ДД02

499.00 ден

Има залиха

Спореди

Ако барате начин да го израдувате вашето најмило и да го направите времето за јадење поинтересно, осврнете се кон оваа детска даска со необична и уникатна форма. Овој послужавник не е ниту преголем, ниту премал, а е направен од природно дрво кое не содржи токсични бои и додатоци. 

Содржи една долга, голема преграда која е совршена за секаков вид храна и грицки и со сигурност ќе измами насмевка на детското лице. Подигнатите страни оневозможуваат истурање и правење неред, при што даската е безбедна и за најмалите рачиња. Од сега, вашето малечко ќе се забавува и без да бара електроника.  

✔️ Предности:

  • Во форма на послужавник 
  • Направена од 100% природно дрво
  • Соодветна за различни видови храна
  • Содржи дршки

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во една големина
  • Димензии: xxx
  • Материјал: дрво 
  • Достапна во една боја

Main Menu