Diana

1,999.00 ден

Има залиха

Спореди

Mеки на допир и со прекрасен дизајн. Дупла постелнина од висококвалитетен, 100% памучен материјал која се состои од:
– Долен чаршав: 220×240см;
– Навлака за јорган: 200х220см;
– Две навлаки за перници: 50х70см.

Main Menu