⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Дупли чаршав со ластик Adomo 160х200 + ГРАТИС единечен 100х200

1,598.00 ден899.00 ден (-44%)

  • Достапен во повеќе бои
  • 100% памук
  • Лесно одржување
  • Не предизвикува алергиски реакции
  • 35cm дополнителен раб
Исчисти
Спореди

Чаршав за кревет со ластик, достапен во повеќе димензии и бои.
Чаршавот е изработен од 100% памучна, еластична ткаенина. Нежна на допир и отпорна на кубење и упкање.
Дополнителниот раб од +35цм овозможува лесно прилагодување на чаршавот на секој вид душек и наддушек.
Лесно се одржува според вклученото упатство за перење и сушење.
Не се гужва и нема потреба од пеглање на производот.

Adomo чаршавите со ластик се долготрајни и со постојаност на бојата (бојата не предизвикува алергиски реакции).

Боите на фотографијата се компјутерски генерирани и со 95% сличност со бојата на производот. Доколку бојата ви е од особено значење, пишете ни на некој од каналите на социјалните мрежи ФБ или Инстаграм и побарајте дополнителни фотографии. Со завршување на вашето купување на web-страницата на depo.mk сметаме дека се согласувате со наведените информации.

Дополнителни информации

Бoja

бела, жолта, зелена, крем, лила, петролеј, пудра розе, розе, сива, темно розе

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu