Душек Аурора

5,990.00 ден9,990.00 ден

Исчисти
Спореди

Секогаш е вистинско време за нов душек, посебно ако долго време сте одложувале да се подновите и да ги исфрлите сите микроорганизми, грињи и алергии од вашиот кревет! 💪 Адомо ви го претставува Аурора, квалитетен душек за квалитетен сон! 🌙 А богами, и квалитетна цена за сечиј џеб!

> Душекот 𝐀𝐮𝐫𝐨𝐫𝐚 е достапен во три големини, со висококвалитетна 𝐂𝐨𝐨𝐥 𝐌𝐚𝐱 навлака, антиалергиски силиконизирани влакна и поликотон обвивка – совршени за мирен и убав сон.

-> Висина на душек: 𝟐𝟐𝐜𝐦
-> Состав: џебни јадра, сунѓер и 𝐊𝐨𝐯𝐚𝐟𝐨𝐚𝐦 пена

Дополнителни информации

димензии

90х200, 120×200, 160×200

Main Menu