⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Ergo-buddy Перница

999.00 ден749.00 ден (-25%)

Има залиха

  • Ги апсорбира и разнесува точките на притисок;
  • Дозволува циркулација на воздухот;
  • Ја задржува формата;
  • Изработена е од ПУ-пена во внатрешноста и висококвалитетен, темен мебел-штоф однадвор;
  • Се адаптира на сите седишта и столови.
  • Димензии: 45×45cm
Спореди

Обликот и изработката на оваа перница овозможуваат комфорно седење.

Изработена од ПУ-пена со анатомска форма, со отвор во средината.

Идеална е доколку работата ви е со многу седење, возење, работа на биро или компјутер.

А посебно е погодна доколку имате проблеми со хемороиди.

Дополнителни информации

Димензии 50 × 50 × 6 cm

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu