⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Art Series Marvel: The Infinity Saga – Iron Man (with Plastic Case) #47 Bobble-Head

1,590.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • Art Series
  • Plastic Case
Спореди
SKU: FP55-1 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! Art Series Marvel: The Infinity Saga – Iron Man (with Plastic Case) #47 Bobble-Head

Defending the universe against giant purple tyrants is certainly no easy task, but thankfully we have a team of heroes more than capable of handling such a job…The Avengers!

Funko’s exciting new “Infinity Stones” Pop! release featuring a range of our favorite Avengers including Thor, Captain America, Black Widow,, Hawkeye, Hulk and Iron Man.

What makes this so unique is that each character has been given the “Artist Series” treatment, and are now boasting a stunning translucent glitter finish, each representing a particular Infinity Stone.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu