⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Dune – Baron Harkonnen #1028

990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди

Dune (2021) – Baron Vladimir Harkonnen Pop! Vinyl Figure

Set for release in October 2021, Dune is set in the far future of humanity, where Duke Leto Atreides accepts stewardship of the dangerous desert planet Arrakis, also known as “Dune”. Here you’ll find the only source of the most valuable substance in the universe, “the spice”, a drug which extends human life, provides superhuman levels of thought, and makes faster-than-light travel possible. To celebrate the release of the film, Funko have announced an exciting new wave of Dune Pop! Vinyl Figures.

Featured here are several characters including Duke Leto himself, his wife Lady Jessica and their son, the scion of House Atreides, Paul Atreides, who comes with the chance of a hooded Chase Variant. Joining them are Paul’s swordmaster mentor, Duncan Idaho, as well as Baron Vladimir Harkonnen, the evil nemesis of Duke Leto and former steward of Arrakis.

Don’t forget to also look out for the exclusive Paul Atreides dressed in formal attire.

They may not extend your life, but they’ll guarantee you have a happier one, so add the new Dune Pop! Vinyl Figures to your Funko colllection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu