⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Heroes: DC – Batman (Scythe) (2021 Summer Convention Limited Edition) #397

1,290.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • 2021 Summer Convention Limited Edition
Спореди
SKU: FP03-59 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! Batman – Batman with Scythe #397 (2021 Summer Convention Exclusive)

Dark Nights: Metal is the kick-arse comic series that involves Batman discovering a dark multiverse that exists beneath the core DC multiverse. It is revealed that both multiverses are connected through mysterious metals that Batman has encountered over the years. His investigations eventually result in him releasing seven evil versions of himself from the dark multiverse, led by the dark god known as Barbatos, who plans to unleash darkness across every Earth.

Here we have Batman reimagined as the DC Universe’s own Grim Reaper, complete with his Scythe!

Add the DC: Dark Nights Pop! Vinyl Figures Funko collection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu