Funko Pop! Jujutsu Kaisen – Yuji Itadori with Sukana Mouth (Special Edition) #1152

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • Special Edition
Спореди
SKU: FP03-260 Категорија: -> Како да нарачам?

Main Menu