⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Monsters – Sulley (With Lid) (Flocked) (Special Edition) #1156

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • Special Edition
  • Flocked
Спореди
SKU: FP03-54 Категорија: -> Како да нарачам?

Monsters, Inc. – Sulley with Lid Flocked 20th Anniversary Pop! Vinyl Figure

20 years ago we first paid a visit to Monstropolis, where the loveably Sulley and Mike Wazowski took us an an adventure filled with tears, fears and laughter. Well now it’s time we open the closet door and pay a visit to our freaky friends, courtesy of Funko’s new Monsters, Inc. 20th Anniversary Pop! Vinyl Figures.

Here we have Sulley, complete with his hilarious “armour” that he wears to try and protect himself from the terrifying Boo. On top of that, he also comes with a Flocked finish.

Although these monsters “scare because they care”, show that you care about them by adding the Monsters, Inc. 20th Anniversary Pop! Vinyl Figures to your Funko collection today.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu