⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

GraviTrax The Game – Flow

1,690.00 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
Спореди
SKU: RAV168 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Solve the tricky and fun challenge by working out how to get the ball from start to finish!
  • Playing through the challenges builds reasoning and planning skills and provides a great stealth learning experience for young players. Brilliant STEM toy and puzzle game.
  • GraviTrax The Game is suitable for 1+ players and is suitable for ages 8 years up. Great Kids Christmas gifts, birthday presents or Easter activities for kids.
  • Includes 1x Instruction & Solution Booklet, 30x Task Cards, 2x Hexagonal Base Plates, 1x Small Transparent Level, 1x Starting Tile, 1x Finishing Tile, 1x Marble, 2x FlexTube Accessories, 1x Intersection Tile, 1x Swivel Tile, 11x Large Height Tiles, 1x Small Height Tile, 7x Curve Tiles, 1x Long Plastic Rail, 2x Medium Plastic Rails, 3x Short Plastic Rails, 2x Base Tiles, 1x Catcher (Tile Insert), 1x Target (Tile Insert).
  • Comes with clear instructions to start playing this logic brain game straight away.
  • GraviTrax products are made with premium quality materials adhering to the highest UK and EU standards and regulations.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu