⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Harry Potter – Avoid You Know Who

490.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2+
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Paladone
Спореди

 

  • FUN ACTIVITY: Reminisce on your favourite series with a Harry Potter card game that features characters like Harry, Hermione, Ron, Dumbledore, Voldemort, Ginny, Neville, and Luna.
  • FAMILY FUN: The rules are easy to learn and the game is difficult to stop playing, it’s that much fun! It’s the perfect game for families that allows the kids, teens, and parents to all get involved.
  • MAGICAL MERCHANDISE: If you’re a fan of Hogwarts and of the boy with the scar and glasses, this official Harry Potter item is for you! It’s made for any witch or wizard who loves the books and movies.
  • OFFICIALLY LICENSED: This quality collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this cool collector’s merchandise to mums, dads, fans, students, kids, boys & girls who love pop culture fun!
  • ORIGINAL GIFTWARE: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, Paladone is your best source for top selling toys, mugs, collectibles, and novelties.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu