Harry Potter – Who Is It?

690.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Paladone
Спореди

ИГРА НА ПОГОДУВАЊЕ: Во оваа игра со тематика за Хари Потер, играчите избираат картичка со карактери и наизменично поставуваат да или не прашања за да се обидат да дознаат кој лик од Хари Потер го избрал нивниот противник.
ЗАБАВА ЗА СИТЕ: Оваа игра со 2 играчи за возраст од 6 и повеќе години вклучува лесни за следење инструкции за играње, печатена кутија за складирање и 72 картички со карактери поделени во 3 посебни пакети со кодирани бои.
МАГИЧНА СТОКИ: Ако сте обожавател на Хогвортс и на момчето со лузна и очила, оваа официјална игра за Хари Потер е за вас! Направено е за секоја вештерка или волшебник што ги сака книгите и филмовите.
ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК: За оние од фандомите кои бараат новини и сè што е чудно, лудо и уникатно, Паладоне е вашиот најдобар извор за најпродавани играчки, чаши, колекционерски предмети и новитети.
ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА: Овој квалитетен колекционер е уникатен додаток на сетот на секој обожавател. Подарете им ја оваа кул колекционерска стока на мајки, татковци, обожаватели, студенти, деца, момчиња и девојки кои ја сакаат забавата во поп културата!

Main Menu