⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Hidden Summoners Booster

300.00 ден

Има залиха

  • 5 card packs
  • 60 Different Cards
  • 40 Super Rares & 20 Secret Rares
Спореди
SKU: KON01/1 Категорија: -> Како да нарачам?

Hidden Summoners is Fall 2018’s 60-card, all-foil booster set, and it’s packed with 3 new Deck themes that use multiple Summoning methods! Each Deck strategy introduced in Hidden Summoners combines the flexibility of Link Summoning with the raw power of another type of Special Summon. Here’s what you can look forward to this Fall! Sacred Phoenix of Nephthys rises from the ashes and is reborn as a Ritual Monster! Both the Phoenix and its attendant, Hand of Nephthys, are making the jump to the modern era. Each has a Ritual Monster based on the original card, and they also get their own cadre of Level 2 attendants that let you destroy your own cards to use their effects. Destroy another card in this theme, and its own secondary ability will activate in your next Standby Phase, giving you two great effects for the price of one! The Link Monsters in this theme are based around Ritual Summoning multiple Ritual Monsters. One gathers the pieces you need to Ritual Summon or revives fallen monsters, while the other powers up based on how many Ritual Monsters you use to Link Summon it. Pint-sized pranksters that are up to no good! They may look sweet and innocent, but the 3 main effect monsters in this strategy can combine in 6 different ways to cause chaos! This theme makes use of Fusion Monsters alongside Link Monsters, and its Main Deck monsters give you more materials to work with when you use them to Fusion or Link Summon. Each of the Fusion and Link Monsters can be Tributed for a special effect. Most of them simply split back up into the monsters you used to make them so you can switch your strategy on the fly, but the strongest among the monsters can be Tributed to replicate the effects of Raigeki or Harpie’s Feather Duster!

Look for great cards like:
Hajun, the Winged Mayakashi
Manju of the Ten Thousand Hands
Prank-Kids Place
Nephthys, the Sacred Flame
Yoko, the Graceful Mayakashi

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu