⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Knee Jerk

690.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 4-8
  • Времетраење: 10 мин.
  • Возраст: 9+
  • Издавач: Knapsack Games
Спореди
SKU: DI1016 Категорија: -> Како да нарачам?

Think fast as the first player in Knee Jerk to give their knee-jerk reaction wins the point! Players rapidly create endings to funny situations in this 4-8 player party game. Each situation lasts ten seconds, and players get to play simultaneously (i.e. no downtime!).

One player plays as the host, rapidly choosing and announcing situations. The first player to create a valid ending to the situation wins the point. If more than one player answers, the host picks his favorite. The first player to gain three points is the winner!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu