⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Knock Out Collection Toxtricity-Eiscue-Duraludon-Sandaconda

890.00 ден

Има залиха

This Pokémon TCG: Knock out Collection includes:

  • 1 foil card featuring Sandaconda.
  • 1 foil card featuring Duraludon.
  • 1 foil card featuring Toxtricity.
  • 2 Pokémon TCG booster packs, each containing 10 cards and 1 basic energy.
  • 1 Metallic coin.
Спореди

Discover a treasure trove of Pokémon TCG fun in this special set featuring three powerful Pokémon from Galar as cool foil cards! You’ll also find two Pokémon TCG booster packs to open, plus a shimmering coin to show off and use in games.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu