Lazy Bag Maxi 3 + 1 ГРАТИС

17,552.00 ден21,940.00 ден (-20%)

Има залиха

Со купени 3 Lazy Bag Maxi следува 1 гратис.

Спореди

Ако барате придружник за релаксација под отворено небо, Lazy Bag Garden е идеалниот избор бидејќи е достапен во 3 различни димензии и голем спектар на бои. На овој начин, целото семејство може да ужива заедно одмарајќи на иновативно парче мебел кое дозволува простор за движење и потпора на грбот и вратот.

Благодарение на водоотпорниот штоф, Garden може да го краси вашиот базен, да ве придружува на плажа и да ве релаксира при кампување. Ваквиот материјал гарантира дека живоста на боите нема да згасне по неколку години, додека пак мекото полнење и ергономскиот дизајн можат лесно да ве кренат во облаците.

Фотелјата е неверојатно лесна за одржување и ветува бесконечно многу начини на употреба.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Мек потпора за главата, вратот и грбот
 • Лесно преносливо
 • Три димензии

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 110х150cm – голема, 90x130cm – средна, 70x115cm – мала
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во бордо, зелено, крем, портокалово, светло виолетово, темно сино, тиркизно, циклама

 

Дополнителни информации

Димензии 150 × 110 cm
Боја

Тиркизна, Циклама

Main Menu