Lazy Bag (garden варијанта) – мала

1,499.00 ден

БордоЗеленаКремПортокаловаСветла ЛилаТемно СинаТиркизнаЦиклама
Clear
Спореди
SKU: N/A Категорија:

𝑳𝑨𝒁𝒀 𝑩𝑨𝑮 – направена од водонепропустлив материјал, неверојатно лесна за одржување ✔️ За двор, градина, на плажа, покрај базен – бесконечно многу начини како да ја употребувате 💪

> фотелјата е достапна во три димензии и во осум бои: бордо, зелена, крем, портокалова, светла-лила, темно-сина, тиркизна и циклама. ✔️

Димензии: 70х115см

Дополнителни информации

Боја

Бордо, Зелена, Крем, Портокалова, Светла Лила, Темно Сина, Тиркизна, Циклама

Од Instagram

    Instagram has returned invalid data.

Main Menu