⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Lazy Bag голема + ГРАТИС мала

7,980.00 ден5,990.00 ден (-25%)

Има залиха

Спореди

Ако барате придружник за релаксација под отворено небо, Lazy Bag Garden е идеалниот избор бидејќи е достапен во 3 различни димензии и голем спектар на бои. На овој начин, целото семејство може да ужива заедно одмарајќи на иновативно парче мебел кое дозволува простор за движење и потпора на грбот и вратот.

Благодарение на водоотпорниот штоф, Garden може да го краси вашиот базен, да ве придружува на плажа и да ве релаксира при кампување. Ваквиот материјал гарантира дека живоста на боите нема да згасне по неколку години, додека пак мекото полнење и ергономскиот дизајн можат лесно да ве кренат во облаците.

Фотелјата е неверојатно лесна за одржување и ветува бесконечно многу начини на употреба.

✔️ Предности:

  • Лесно се одржува
  • Водоотпорен штоф
  • Неверојатно удобно
  • Мек потпора за главата, вратот и грбот
  • Лесно преносливо
  • Три димензии

✔️ Технички спецификации:

  • Димензии 110х150cm – голема и 70x115cm – мала
  • Одржување на 30°
  • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
  • Софистициран ергономски дизајн

*Во забелешка напишете го името на бојата која сакате да ја нарачате!

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu