Lazy Bag – голема

3,399.00 ден

ЗеленаПротокалово-ЖолтаЦиклама-Розе
Clear
Спореди
SKU: N/A Категорија:

Квалитетните и удобни 𝐋𝐀𝐙𝐘 𝐁𝐀𝐆𝐒.
> Меки се и практични и загарантирано ќе ви пружат уживање и опуштени моменти дома, на тераса или во канцеларија.
> Достапни се во 3 бои: зелена, циклама-розе и портокалово-жолта.

Димензии: 110х150см

Дополнителни информации

Боја

Зелена, Протокалово-Жолта, Циклама-Розе

Од Instagram

    Instagram has returned invalid data.

Main Menu