Lazy Bag Home

2,099.00 ден3,499.00 ден (-30%)

AmariloAzulEmeraldForestIntegral
Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија:

Квалитетните и удобни 𝐋𝐀𝐙𝐘 𝐁𝐀𝐆𝐒.
> Меки се и практични и загарантирано ќе ви пружат уживање и опуштени моменти дома, на тераса или во канцеларија.

Димензии:  Голема – 110х150см

Средна – 90х130см

Мала – 70х115см

Дополнителни информации

Штоф

Amarilo, Azul, Emerald, Forest, Integral

Големина

мала, средна, голема

Main Menu