Leaf Maxi

890.00 ден

Има залиха

Димензии: 39x17cm

Спореди

Запознајте се со вашиот нов омилен придружник – дрвената даска Leaf Maxi. Ова уникатно парче веднаш ќе стане дел од вашето секојдневие, а ќе биде и идеалниот додаток за пикник во парк кој ќе ги воодушеви вашите пријатели. Со форма налик на лист, Leaf Maxi ви овозможува да ја носете природата со вас, каде и да сте. 

Со оваа даска, покажете ја вашата креативност при сервирање грицки и чоколади и украсете ја вашата кујна со интересно парче уметност кога не ја користите. Направена од висококвалитетно дрво, даската е издржлива и одржлива и може да ви користи во секакви пригоди. 

✔️ Предности:

  • Во форма на лист
  • Направенa од 100% природно дрво
  • Соодветнa за различни видови храна
  • Содржи една голема и една мала преграда

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во една големин
  • Димензии: 39x17cm 
  • Материјал: дрво 
  • Достапна во една боја

Дополнителни информации

Димензии

39x17cm

Main Menu