Leaf Mini x2

949.00 ден

Има залиха

Димензии: 28x14cm

Сетот содржи две даски за сервирање а Black Friday понудата трае до 30.11 !

Спореди
Категории ,

Дополнителни информации

Димензии

28x14cm

Main Menu