Leaf Mini

790.00 ден

Има залиха

Димензии: 28x14cm

Спореди

Ако барате начин да ги преобразите собирите во вашиот дом, дрвената даска Leaf Mini е тука да ви помогне. Како помала алтернатива на Leaf Maxi, ова интересно парче е совршениот избор за мирни вечери со неколку блиски пријатели или членови од семејството. 

Без разлика дали сервирате ладно предјадење или мали десерти, оваа даска ќе ги импресионира сите присутни, претставувајќи преубав декоративен елемент на вашата трпеза. Бидејќи е мала, лесно може да ја пoместувате и нема да ви претставува товар за чистење по забавата. Висококвалитетниот материјал не само што не содржи токсични бои, туку и дава и посебна убавина на даската. 

✔️ Предности:

  • Во форма на лист
  • Направенa од 100% природно дрво
  • Соодветнa за различни видови храна
  • Содржи една голема и една мала преграда

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во една големина
  • Димензии: 28x14cm 
  • Материјал: дрво 
  • Достапна во една боја

Дополнителни информации

Димензии

28x14cm

Main Menu