⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

McFarlane DC Multiverse – Azrael Suit of Sorrows (Gold Label) Action Figure (18cm)

1,890.00 ден

Има залиха

  • Димензии: 18см.
  • Произведува: McFarlane
Спореди

Batman – Azrael Suit of Sorrows Gold Label DC Multiverse 7” Scale Action Figure

As an agent of the sacred Order of St. Dumas, Azrael fights crime in Gotham City as the secret organization’s champion. Often fighting alongside Batman and his team of heroes, this avenging angel is clad in the arcane Suit of Sorrows; a centuries-old suit of armour forged from the melted blades and chest plates of the Order’s fallen soldiers. Azrael is also an expert hand-to-hand-combatant and swordsman, wielding a mystical, flaming sword, in his never-ending battle against the forces of evil.

Azreal enters McFarlane Toys’ Gold Label Series with this new DC Multiverse Action Figure! This incredibly detailed 7” scale figure has been designed with ultra articulation, featuring up to 22 moving parts for a massive range of posing. Wearing the medieval Suit of Sorrows and coming packaged with a sword accessory with removable flames, this is a must-have figure for any DC collection!

Includes: Figure, Sword Accessory with Removable Flames, Display Base, Collectable Art Card.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu