⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Minecraft Chicken Egg Cup and Toast Cutte

590.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: GIF71 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Minecraft merch: For the Minecraft gamer, this fun breakfast set includes a blocky chicken egg cup and toast cutter for 2 pixelated shovel-shaped pieces of toast
  • Breakfast set: Start the morning off right by using fun breakfast accessories. Unique kitchen gadgets and tools will bring smiles and brighten the most important meal of the day
  • Eco-friendly: This item is made with BDP, an organic additive that makes it home compostable, naturally decomposable in landfills, and recyclable, so it’s good for the environment and your home décor
  • Original giftware: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, Paladone is your best source for top selling toys, mugs, collectibles, and novelties
  • Officially licensed: This quality collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this cool collector’s merchandise to mums, dads, fans, students, kids, boys and girls who love pop culture fun

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu