Motorcycle

1,999.00 ден

Има залиха

Спореди

Постелнинa изработени од висококвалитетен памучен сатен, со дизајн кој трае и изгледа како нов и по стотици перења!
Мек и пријатен на допир, овoj детски сет содржи:
– Долен чаршав: 160×240см;
– Навлака за јорган: 160х220см;
– Навлака за перница: 50х70см.

Main Menu