Oak Leaf x2 Mini

1,090.00 ден

Има залиха

Сетот содржи две даски за сервирање а Black Friday понудата трае до 30.11 !

Спореди

За деновите кога очекувате гости или дружба со пријателите надвор од дома, свртете се кон овој прекрасен сет Oak Leaf Mini даски и дозволете му да одговори на сите ваши потреби. Овој сет е идеалниот избор за поголемо друштво бидејќи двата елемента содржат по 4 прегради за различни видови храна и грицки. 

Па, кога и да сакате да послужете апетисани, сирења, парчиња овошје или други вкусни ужинки, овој сет сигурно ќе ги импресионира сите во близина. Бидејќи се направени од висококвалитетно дрво, бидете сигурни дека сетот ќе ве служи со години и ќе остане празник за очи дури и кога не користи. 

✔️ Предности:

  • Сет од 2 даски
  • Во форма на лист
  • Направени од 100% природно дрво
  • Соодветни за различни видови храна
  • Содржат четири прегради

✔️ Технички спецификации:

  • Достапни во една големина
  • Димензии: 28x14cm
  • Материјал: дрво 
  • Достапни во една боја

Main Menu