⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Friends – Central Perk Chalkboard Mug

990.00 ден

Има залиха

  • Chalk in your order: Bring a slice of Manhattan to your life with the Central Perk Chalkboard Mug. Chalk a drink order or message onto the chalkboard area that resembles the Central Perk menu board
  • Boxed and ready to give: This mug and chalk pen set comes in a decorative box for gifting. Hand wash only to keep your collectible like new. Not safe for microwave use. Caffeine not included
  • Hot item: Whether you’re a coffee lover, tea fan, or hot chocolate connoisseur, this mug is for you. Made with durable material & a cool design, this cup will brighten your day at home or the office
  • Officially licensed: This quality collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this cool collector’s merchandise to mums, dads, fans, kids, boys, and girls who love pop culture fun
  • Original giftware: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, we are proud to create top selling toys, mugs, collectibles, and novelties
Спореди
SKU: MUG18 Категорија: -> Како да нарачам?

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu