⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Minecraft: Creeper – Head Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • Depth: 119 MM
  • Height: 238 MM
  • Width: 196 MM
  • Store and display your headset on this all-in-one light up headphone stand
  • 23.7cm (9.3″) tall light and headphone stand
  • Powered by USB (cable included)
  • Officially licensed Minecraft product
  • Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company
Спореди
SKU: LI110 Категорија: -> Како да нарачам?

Minecraft Creeper Headphone Light Stand

Upgrade your gaming room and home with this cool Creeper Head Light.

The 23.7cm (9.3″) tall all-in-one light up headphone stand features a green Creeper head shaped and styled centre piece. When you’re ready for your next gaming session, simply grab your headset off this stand. You’ll never misplace your headset again!

Power the light with USB (cable included) and display it on your shelf or beside your computer.

The Creeper Head Light will make a great addition to any Minecraft gamer’s setup or bedroom.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu