⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Super Mario – Boo Light with Sound

1,190.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: LI31-1 Категорија: -> Како да нарачам?
  • LIGHT THE NIGHT: Light up your room and brighten your day with an iconic symbol from the hugely popular Super Mario game. The Boo 3D Light illuminates the dark with a soft white glow
  • UNIQUE CONVERSATION STARTER: When hosting your next party or game night, get everyone talking about your iconic 3D light from Super Mario. Instantly recognizable, everyone will want one
  • SUPER DESIGN: The Super Mario Boo 3D Light takes is 4 inches tall and takes its distinctive 3D design from Boo, one of the scarier villains that Super Mario has to face on his adventures
  • PERFECT PRESENT: This light is a great present for fans of the popular game. Perfect for stocking stuffers or birthday present. Use this themed bedroom decoration for kids, tweens, and teens
  • SPECIFICATIONS: It has three LED lights inside, is battery powered (3 x AAA batteries) and has an on/off button on the base. This Boo 3D Light is an officially licensed Super Mario product

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu