⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Перница за трудници

Има залиха

• Перница за трудници
• Димензија 75 x 115 x 15cm
• Полнеж: Топчест полиестер
• Навлака: Памук
• Навлаката се вади.

Спореди

Дали сте размислиле за полесна и поудобна бременост? – Ви ја претставуваме нашата Пеналопа, перница што им дава распоред на тежината на сите позиции ги опушта мускулите и обезбедува мирен сон во текот на бременоста. Оваа перница ќе ви обезбеди голема удобност и релаксираност во текот на спиењето.По бременоста перницата се користи како потпора за мајката и бебето во периодот на доење.

Дополнителни информации

Димензии 115 × 75 cm

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu