Перница за доење

Има залиха

Како до поголема удобност за време на најубавите моменти?- Oвој модел на перница за доење го обвива абдоменот благодарение на нејзината мека U форма,ви помага да бидете во удобна позиција додека го доите вашето бебе и помага во спречување на болка во половината и рацете .Перницата можете да ја користите за себе во текот на бременоста.Навлаката е направена од 100% памучна ткаенина која спречува потење.

Спореди

Дополнителни информации

Димензии 50 × 60 cm

Main Menu