Постелнина Мерадисо

899.00 ден

Двострана прекривка

Димензии:

  • 50 x 80 cm перница
  • 155 x 200 cm постелнина
Исчисти
Спореди

Дополнителни информации

Боја

Meradisso 1, Meradisso 2

Main Menu