⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Pyramid Star Wars – The Mandalorian Bumper Gift Set

990.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: MUG185 Категорија: -> Како да нарачам?
  • A5 NOTEPAD, KEYRING, COASTER AND FULL SIZED CERAMIC MUG – designed, printed and hand-finished in the UK, the mug is dishwasher and microwave safe, perfect for enjoying a steaming hot cup of tea, hot chocolate or frothy coffee in between space adventures
  • FEATURES BABY YODA AND ‘I’M ALL EARS’ – the mug, coaster and hard cover wirebound journal all show a cute cartoon image of Grogu, aka The Child or Baby Yoda, with twinkling round eyes and big pointy ears that stick out and prove he really is ‘all ears’
  • KEYRING SHOWS ICONIC HOVER POD – Grogu sits in his egg-shaped pod that lets him to float alongside Din Dijarin, aka the Mandalorian. The keyring also has a strong metal split ring to keep your keys together when you’re travelling between planets
  • GREAT GIFT FOR THE MANDALORIAN FANS – anyone who loves the extended tales of the Star Wars universe, or can feel the Force, will enjoy this gift set that conjures up the space world the Mandalorian and Baby Yoda inhabit
  • GENUINE STAR WARS MERCHANDISE – inspired by the Star Wars film saga and television series starring The Mandalorian and The Child and approved by Disney for a real piece of the galaxy far, far away

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu