Renata

4,100.00 ден

Има залиха

Спореди
Категорија:

Постелнини изработени од Бамбус-сатен
Многу нежен, мек и природен материјал – бамбусово влакно со сатенско ткаење.
Бамбисот се одликува со хипоалегени својства, па во постелнината ќе уживате во секое време од годината, а е исклучително лесна за одржување – нема потреба за пеглање!
Сетот содржи:
> Јорганска навлака: 220х200цм
> Чаршав: 240х260цм
> Две навлаки за перници: 50х70цм

Од Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu