Seashell

2,990.00 ден

Има залиха

Спореди

> Квалитетни и луксузни сетови за кревет кои ќе направат да се чувствувате отмено во својата спална соба.
> Составени се од долен чаршав, две навлаки за перници и памучна прекривка со реси.
Димензии:
– Долен чаршав: 240х260см
– Прекривка: 220х240см
– Навлаки за перници: 50х70см.

Main Menu