Сет од 3 даски Детски (2+1)

999.00 ден

Има залиха

Сетот содржи три даски за сервирање а Black Friday понудата трае до 30.11 !

Спореди

Ако една дрвена даска за сервирање не е доволна за вашите деца и нивните другарчиња, овој прекрасен сет е решението на вашите проблеми. Сетот вклучува три различни форми на даски во форма на маче, послужавник и облачиња, кои може да ги земете и поединечно. 

Секоја дрвена даска е внимателно изработена од квалитетно дрво кое е глатко на допир и е лесна за одржување. Сега, вашите деца можат да уживат во различните видови грицки заедно со своите другарчиња, а сетот даски ќе ви послужат како уникатни додатоци во украсувањето на вашата кујна. Ако сакате да ги израдувате вашите мали креастивци, не двоумете се за овој сет. 

✔️ Предности:

  • Сет од 3 даски 
  • Направени од 100% природно дрво
  • Соодветни за различни видови храна
  • Соодветни за големи друштва

✔️ Технички спецификации:

  • Достапни во една големина
  • Димензии: xxx
  • Материјал: дрво 
  • Достапни во една боја

Main Menu