⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Tacocat Spelled Backwards

2,490.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2
  • Времетраење: 15-20 мин.
  • Возраст: 7+
  • Издавач:Exploding Kittens
Спореди

Win duels by playing cards of matching or higher value to defend your hand or sacrifice your lowest card. When you’re on your final card, lowest card wins the round bringing Tacocat closer to their side.

Tacocat Spelled Backwards is a fun balance of strategy, luck and instinct! With its portable open-and-play design, it’s a perfect two player anytime, anywhere game; the box is the board, just open and play!

What’s Included
7 colorful palindrome tiles.
38 delightful and hilariously illustrated palindrome cards with values from 1 to 12 for strategic card match ups.
1 adorable token of Tacocat, the ICONIC character from the Exploding Kittens game.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu