⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

The Batman Who Laughs Rising

3,690.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 1-4
  • Времетраење:  60-90 мин
  • Вoзраст: 15+
  • Издавач: The Op
Спореди

From the Dark Night Metal comic series, the evil hybrid of Batman and Joker — The Batman Who Laughs — is determined to unleash the Dark Knights and Barbatos on Prime.

In The Batman Who Laughs Rising, a passage from the Dark Multiverse has allowed the most dangerous evildoers to infiltrate Gotham City, and these Dark Knights alongside their menacing leader are eager to do their worst to the city.

Players roll dice and work together to save the multiverse, starting with one of four starting heroes — Wonder Woman, Green Lantern, Hawkgirl, or Batman — and recruiting allies such as Harley Quinn, The Flash, and Cyborg, whose skills can complete objectives or help recover what is lost to darkness. Take out villainous versions of Batman such as The Merciless, The Dawnbreaker, The Murder Machine, and more before facing off with the psychotic Joker-ized antagonist himself, who’s represented by a custom-sculpted, full-color figure who commands a fistful of chained Evil Robins!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu