Tractor

1,950.00 ден

Има залиха

Постелнина за бебешко креветче од 100% памучен ranforce материјал.

Спореди
Категорија:

☌ Во сетот се вклучени:
– навлака за јорган 100х150цм
– навлака за перница (две парчиња) 35х45цм
– чаршав 120х180цм
☌ Гарантирано квалитетни сетови спакувани во соодветна кутија.
☌ Достапни во повеќе дезени
☌ Принт отпорен на перење на високи температури (не избледува)

Од Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu