⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Twister

1,990.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2+
  • Времетраење:  10 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Hasbro
Спореди
SKU: DI1089 Категорија: -> Како да нарачам?

Add a twist of fun into any party or family night with the game that ties you up in knots! This TWISTER game is the classic game with 2 more moves. Give the spinner a whirl and see what’s next as you try to keep your hands and feet on the mat! Right foot red! Can you do it? Left foot green… you got it! If your knee or elbow touches the mat, or you fall over, you’re out. Be the last player standing to win!

TWISTER game challenges you to put your hands and feet at different places on the mat without falling over! Be the last player standing to win. Two new moves! With Spinner’s Choice, the spinner makes up a move for the other player to do. Fun Spinner’s Choice ideas on the back of the spinner! If the spinner lands on Air, the player must put a hand or foot in the air!

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu