⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Werewords Deluxe

1,590.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2-20
  • Времетраење: 10 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Bézier Games
Спореди
SKU: DI742 Категорија: -> Како да нарачам?

 

In Werewords Deluxe Edition, players guess a word by asking “yes” or “no” questions. Figure out the magic word before time is up, and you win! However, one of the players is secretly a werewolf who is not only working against you, but also knows the magic word. If you don’t guess the word in time, you can still win by identifying the werewolf! To help you out, one player is the Seer, who knows the word, but has to be careful while helping you. If you guess the word, the werewolf can pull out a win by identifying the Seer!

A free iOS/Android app provides thousands of words in hundreds of categories at various difficulty levels, so everyone can play.

Werewords Deluxe Edition contains several new special roles in addition to the Mayor, Seer, Werewolves, and Villagers, and a brand new Speedwords mode, new artwork, and can play as few as two players and up to twenty players.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu