Zilya

1,990.00 ден

Има залиха

Спореди
Категорија:

Дупла постелнина од висококвалитетен, 100% памучен материјал и уникатен дизајн.
Димензии на постелнината:
– Навлака за јорган: 200х220см
– Долен чаршав: 240×260см
– Две навлаки за перници: 50х70см

Од Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu