⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Dr Eureka

1,290.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Blue Orange 
Спореди
SKU: DI900 Категорија: -> Како да нарачам?
THE BRILLANT DR EUREKA HAS IMPORTANT EXPERIMENTS FOR YOU TO COMPLETE!

You must solve his scientific formulas by mixing your molecules from tube to tube without touching them with your bare hands. Transfer your molecules faster than your competitors to prove you are the smartest scientist in the lab.

Награди и признанија:

  • 2017 Vuoden Peli Children’s Game of the Year Winner
  • 2016 JUGuinho Children Game of the Year Finalist
  • 2016 Japan Boardgame Prize U-more Award Nominee
  • 2016 Hra roku Recommended
  • 2016 Dětská hra roku Winner

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu